Loading...
Partner

Składki dla partnerów

Uzdrowienie małżeństwa zranionego przez cudzołóstwo

Bierzesz 9 calowy sztylet i wbijasz go w plecy swojej żony aż po rękojeść. Kiedy ona krzyczy z bólu i przerażenia wynikającego z faktu, że ty, jej najbliższy przyjaciel, dźgnąłeś ją nożem, mówisz: „Przepraszam, czy mogłabyś szybko to przeboleć?”

Destrukcyjna siła cudzołóstwa

Seks za cudzołóstwo - pozostawiając małżeństw i kobiet w podziale Byłem zniewolony przez pornografię... utraciłem nad sobą kontrolę i nie byłem w stanie przestać. Zacznę od mojego ślubu, który miał miejsce w 1989 roku.

Pomoc dla skrzywdzonych żon

Uzdrowienie żony, która boli od mężów z uzależnienia od seksu Kilka lat temu poprosiłem moją żonę aby opisała w jaki sposób moje uzależnienie od sesku wpłynęło na nią. Oto treść tego listu:

Pierwsza pomoc

Zawsze bądź pewny jednej rzeczy: nie jesteś odpowiedzialny. Bez względu na to, ile pytań i wątpliwości przechodzi przez głowę, tak bardzo, jak Cię obraża: Twoja wartość pozostanie, będziesz doskonały. To nie twoja wina!

Nie musisz sam walczyć z tą walką.

Skontaktuj się z niewiążącymi grupami samopomocy w swoim kraju i znajdź innych walczących na twojej drodze. Istnieje również możliwość samodzielnego założenia nowej grupy!

Zainteresowany rozpoczęciem lub udziałem w SHG:

Napisz do nas e-mailem z imieniem, miejscem i jeśli możesz sobie wyobrazić prowadzenie grupy, czy nie.

Pamiętaj, to nie koniec. Zawsze jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji. Nie jesteś sam i wielu, zanim musiałeś walczyć z tą lub podobną walką. Wiele opowieści o uzdrowieniu i wolności jest świadectwem i zachęcam do tego, aby się jeszcze nie poddawać. Uzyskaj wsparcie i znajdź zasoby tutaj, aby pójść swoją drogą. Bóg kocha małżeństwo i kocha twoje małżeństwo!

Go to Top